Як відрізнити шахраїв від співробітників бурової компанії Аквастрой

На жаль, останнім часом почастішали випадки шахрайства – шахраї видаються буровою компанією “Аквастрой” та виконують роботи неякісно – свердловина не прокачується до чистої води, не видаються жодні документи на свердловину, не надаються жодні гарантії на всю виконану роботу.

Дуже часто такі горі “фахівці” навіть не хочуть показувати замовнику наявність води у свердловині. Найчастіше роботи виконуються найдешевшими матеріалами із вторинної сировини, але гроші із замовника беруться як за якісну дорогу трубу.

Компанія “Аквастрой” забезпечує повну комплектацію об’єкта високоякісними матеріалами європейської якості, надаючи гарантію від виробника. Після гарантійного терміну ми можемо виконати повну діагностику, сервісне та технічне обслуговування обладнання.

Як відрізнити шахраїв від співробітників компанії “Аквастрой”?

  • Всі робочі машини компанії “Аквастрой” – брендовані нашими фірмовими логотипами
  • Співробітники компанії “Аквастрой” працюють в одязі з логотипами нашої компанії
  • Мобільні телефони компанії “Аквастрой” не змінювалися вже 15 років – від самого заснування компанії

066 903-00-03

Після закінчення робіт співробітники компанії завжди видають фірмовий паспорт на свердловину та фірмову папку з наклейкою, де вказано порядковий номер свердловини та гарантія на неї, що є підставою гарантійних зобов’язань компанії “Аквастрой” на виконання нею роботи.

Якщо у Вас при розмові з представниками бурової компанії з’явилися найменші сумніви, що вони є представниками компанії “Аквастрой” – одразу дзвоніть НАМ!!