Буріння свердловин на воду

Особливості та переваги буріння свердловин у Дніпрі

 

Буріння свердловин на воду – це вкрай складний і тривалий процес, в результаті якого з’являється гірниче вироблення циліндричної форми з невеликим діаметром та глибиною кілька десятків метрів. Призначена свердловина для доступу до підземних вод.

Артезіанська свердловина є найнадійнішим джерелом для водопостачання заміського, приватного будинку або дачі за умови постійного проживання. Воду можна підняти з глибини від 40 до 200 метрів із вапнякового горизонту, він розташовується між водонепроникними шарами ґрунту, завдяки цьому можна бути впевненим у відсутності забруднень, оскільки існує природна фільтрація води.

Буріння свердловин на воду має такі переваги:

 • Довговічність.
 • Висока якість води.
 • Достатній рівень води.

 

Для зручності прийняття замовлення, Вам абсолютно безкоштовно можливий виїзд фахівця на місце буріння свердловини для надання консультаційних послуг.

Євген

Михайло

Фахівці з “Аквастройу” допоможуть вам з наступними завданнями:

 1. Допоможуть визначити найбільш підходяще місце для буріння свердловини.
 2. Дізнаються глибину свердловини.
 3. Виберуть найбільш підходящий водоносний горизонт, використовуючи при цьому не тільки гідрогеологічні карти, а й інноваційні технології та сучасне обладнання.</li >
 4. Підберуть якісне та довговічне насосне обладнання.

 

А тепер давайте детальніше розглянемо процес буріння свердловини Дніпро. Перше, що хотілося б поговорити – це бурова установка “Водобур”. Це відмінний варіант у тому випадку, якщо в бурінні для вас найголовніше . . З такою установкою можна пробурити колодязь навіть у важкодоступних місцях, завглибшки до 120 метрів. Використовуючи “Водобур”, можна пробурити свердловину в будь-якому місці, при цьому не руйнуючи ландшафт і будівлі. Установка компактна та мобільна, за рахунок цього її можна використовувати у підвалах, критих приміщеннях та на повністю облагороджених садових ділянках. Так, габарити такої установки невеликі, проте повністю пробурити одну свердловину можна за пару днів.

 

Ціна свердловини у Дніпрі безпосередньо залежатиме від геологічних особливостей території. Точну вартість можна уточнити в телефонному режимі, до неї входитиме не тільки буріння, а й спеціальна обсадна труба, а також прокачування свердловини. При цьому ми видаємо паспорт із гарантією на колодязь.

 

Наступна установка – бурова машина “УРБ 2,5 А”. Вона виконує машинне буріння колодязів, глибина яких може сягати 300 метрів, а обсадна колона може бути 325 мм у діаметрі. Головна перевага – це можливість працювати навіть на складному ґрунті та з великими діаметрами. У разі такої установки буріння відбувається роторним методом. Термін виконання робіт від 2 до 5 днів залежно від необхідної глибини, а також складності ґрунту.

Буріння свердловин на воду фахівцями з “Аквастрой”

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки цьому за довгі роки роботи ми реалізували безліч проектів різної складності. “Аквастрой” виконує роботи в строго обумовлені та стислі терміни, оскільки всі фахівці злагоджено та командно працюють, а це найголовніше. Виконуючи буріння свердловини, ми використовуємо тільки високоякісні та сертифіковані матеріали європейської якості.

Ціна на буріння такою установкою залежить від геологічних особливостей вашого регіону. Дізнатись точну глибину та вартість буріння свердловини враховуючи всі геологічні особливості Вашого регіону можна ТУТ. У вартість буріння входить робота, спеціалізована обсадна труба для свердловин нПВХ, прокачування свердловини та видається паспорт із гарантією 5 років. Якщо конструкція свердловини передбачає фільтр, він оплачується окремо. Його вартість складає 2500грнза комплект, в цю вартість входить гравійна обсипка та герметична заглушка.

Буріння свердловин на воду машиною «УРБ 2,5А»

Машинне буріння свердловин, з можливістю пробурити більше 300 метрів і змонтувати обсадну колону діаметром до 325мм. Перевагою такого буріння полягає у можливості працювати великими діаметрами та проходити складні ґрунти. Буріння провадиться буровою установкою УРБ 2,5А роторним способом. Термін виконання робіт даної установки становить від 2 до 5 днів залежно від глибини, конструкції та ступеня складності ґрунтів. Важливою умовою для здійснення даного типу буріння є наявність на Вашій ділянці під’їзду для бурової машини та робочого простору.

Габарити такого бурового верстата:

 • Ширіна -2,7 м.
 • Довжина -7,5 м.
 • Висота щогли -11 м.
 • Радіус розвороту -8 м. (тобто заїзд у ворота з вулиці шириною не менше 4 м)

Буріння свердловини Дніпро передбачає виконання таких етапів:

 1. Прибуття фахівців на ділянку 

Щоб виконати роботи з буріння свердловини на об’єкт повинна заїхати професійна бурова машина, а також кунг і водовоз. Якщо є можливість, паркан буде акуратно розібрати таким чином, щоб на шляху руху бурової машини не було жодних комунікацій, особливо це стосується ліній електропередач.

 1. Буріння свердловини 

Його виконують виключно професійні майстри, попередньо вони підбирають обладнання та техніку. Вибір обладнання залежить від того, з якого обрію вам необхідно отримати воду – піщаного або вапнякового. А ось час буріння свердловини залежить від необхідної глибини, також на тривалість виконання робіт можуть впливати особливості ґрунту.

 1. Обсадка та прокачування колодязя

На вибір клієнта обсадка може виконуватися трубами із пластику або сталі, вони можуть бути як зовнішні стіни. Якщо відбувається буріння “в одну колону”, то в такому випадку обсадна труба буде експлуатаційною, а якщо “в дві колони”, то труби будуть встановлені одна в іншу, в такому випадку одна буде обсадною, а інша відповідно експлуатаційною. span>

 1. Здавання готового колодязя.

На цьому етапі відбувається візуальна перевірка якості води та наявності в ній зважених частинок, а також розрахунок пропускної спроможності.

 1. Видача документації на свердловину

На цьому етапі компанія “Аквастрой” та клієнт підписують акт прийому-передачі, згідно з ним замовник бере на себе відповідальність за екплуатацію та утримання колодязя. Ми також видаємо паспорт, де вказано всі параметри свердловини, а саме:

 • Динамічний та статичний рівень води.
 • Глибина стовбура.
 • Пропускна спроможність.
 • Глибина опускання насоса.
 • Глибина водоносного горизонту.
 • Якими трубами обсаджений колодязь.

Вартість послуги з буріння свердловин безпосередньо залежить від:

 • Метод буріння та виду бурової машини.
 • Якості використовуваних матеріалів.
 • Конструкції колодязя.
 • Гідрогеологічні особливості.

 

Компанія “Аквастрой” має величезний досвід у бурінні свердловин, завдяки цьому ми одні з найкращих у Дніпрі, хто надає послуги буріння, облаштування, діагностики, обслуговування та ремонту свердловин. Ми пишаємось собою і тисячами виконаних об’єктів, оскільки у проектах ми використовуємо виключно якісні європейські матеріали. Якщо потрібно забезпечити безперебійне водопостачання будинку на тривалий термін – обирайте “Аквастрой”!

Наші філії на Дніпропетровщині в:

Дмухайлівці 

Магдалинівці

Прядування

Могилеві

Новомосковську

Голубівці

Губінихе

Китайгороді

Петрикування

Царичанці

Єлизаветівці

Жданівці

Богданівці

Кочережки

Миколаївка

с. Обухування

Партизанське

селище ім. Шевченка

Підміське

Новоселівка

 

 

ГАРАНТІЯ на експлуатацію свердловини 5 років.

ГАРАНТІЯ на пластикові труби для свердловин нПВХ — 50 років!!!

Наші проекти

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас