Аналіз води та водопідготовка

Якість води зі свердловин або колодязя може бути нижчою, ніж з водопровідної системи. Необхідність в аналізі води та водопідготовки відчувають практично всі об’єкти: від котеджних будинків та приватних домоволодінь до харчових закладів. Аналіз води та водопідготовка фахівцями компанії AKVASTROY допоможуть виявити небезпечні віруси в питній рідині, що провокують різні захворювання, з будь-якого джерела. У її складі багато шкідливих речовин та домішок. З ґрунтових ґрунтів у воду потрапляють нітрати, сірководень, органічні сполуки, солі марганцю та заліза (2-х форм).

Технології очищення води

В арсеналі послуг компанії знаходиться аналіз води та водопідготовка, облаштування свердловин, проектування системи поливу, ремонт свердловин, буріння, чищення джерел та ряд інших необхідних операцій. Це далеко не повний цикл робіт, які виконуються за заявками мешканців міста та області. Більшість проектів, які включають аналіз води та водопідготовку, гарантують чудовий результат незалежно від належності об’єкта. Результати аналізу води та водопідготовки безпосередньо впливають на спосіб очищення, при якому враховується хімічний показник, що нараховує 24 позиції, концентрація забруднювачів та ряд інших параметрів.

Професійні рекомендації

Наявність власної лабораторії та технічний потенціал дозволяє зробити аналіз води та водопідготовку на рівні, що відповідає суворим європейським вимогам та побажанням клієнта. Після буріння свердловини не потрібно здавати 2-х л пляшку з рідиною на перевірку. Необхідно почекати 2-3 тижні, щоб процес обвалу ґрунту прийшов до завершення.

Наші замовники можуть розраховувати не тільки на якість аналіз води та водопідготовку, а й на підбір необхідного обладнання, що рекомендується за вартістю та функціональністю. Аналіз води та водопідготовка проводиться кваліфікованими фахівцями, які мають багатий досвід у водоочищенні.
Щоб уточнити всі технічні деталі, проконсультуйтеся по каналу зв’язку нашого менеджера, вам допоможуть!

Аналіз води та водопідготовка

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас