Буріння під теплові насоси

Послуги буріння свердловин під теплові насоси від “Аквастрой”

 

Монтаж теплових зондів або буріння під теплові насоси – це складний і трудомісткий процес, який можна довіряти виключно професійним та перевіреним фахівцям. Мало хто замислюється, проте від безпеки такої установки залежить робота всієї водонасосної системи. Така послуга, як буріння свердловин під теплові насоси в Дніпрі має на увазі виконання декількох етапів, для кожного з яких необхідно готувати спеціальну проектну документацію, а також знати всі нюанси, які зможуть спростити і прискорити процес введення об’єкта в експлуатацію. Компанія “Аквастрой” та її кваліфіковані співробітники використовує при бурінні свердловин лише інноваційні технології та професійне обладнання.

 

Процес буріння свердловини під теплові насоси неможливий без використання спеціальних технологій. Вкрай важливо, щоб насос ідеально підходив під розмір свердловини. Після цього необхідно розмістити тампонаж та тепловий зонд свердловини. Ще один із вкрай важливих етапів буріння – це зовнішній монтаж теплового зонда та заповнення теплоносія. Буріння свердловини проводиться на глибину кількох десятків метрів.

 

В обов’язковому порядку свердловину необхідно залити розчином з монолітним складом. За потреби довжину зонда можна розподілити на пару метрів. Вертикальний тепловий зонд є чудовим рішенням для невеликих земельних ділянок. Самостійно виконати буріння свердловини під теплові насоси практично нереально, найкраще звернутися до фахівців з “Аквастрой”. Від співпраці з професіоналами ви отримаєте такі переваги:

 • Всі роботи мають офіційну гарантію.
 • Прийнятна вартість незважаючи на високу якість.
 • Обов’язковий аналіз води та виконання всіх підготовчих етапів перед проведенням робіт.
 • Дотримання обумовлених термінів.
 • Виконання всіх зауважень та побажань клієнта, а також забезпечення теплом.
 • Багатолітній досвід, який позитивно позначається на результатах роботи.

 

Буріння під теплові насоси – це вкрай важлива і складна операція, тому її повинні виконувати виключно компетентні люди.

Способи буріння геотермальних свердловин

Завдяки геотермальним колодязям можна отримати доступ до тепла землі, а це вкрай важливий елемент системи геотермального опалення. При цьому найважливішим етапом є саме буріння, оскільки від нього безпосередньо залежатиме робота системи. Перш ніж розпочати безпосередньо процес буріння, необхідно провести точні розрахунки сумарної глибини колодязя під тепловий насос. Після цього варто скласти проект з огляду на:

 • Особливості клімату.
 • Особливості будови грунту.
 • Необхідну потужність системи.
 • Вигляд грунту.

 

Всі геотермальні свердловини розрізняють по виду буріння. Буває:

 1. Похиле (або кластерне) буріння – у такому випадку проводиться спеціальна криниця в 4 метри, в ній роблять похилі свердловини (7-10 штук), глибина до 30 метрів. Така конструкція дуже нагадує корінь дерева. Таке буріння мінімально пошкоджує ландшафт ділянки, оскільки воно вимагає не більше п’яти квадратних метрів для проведення робіт.
 2. Вертикальне буріння – колодязі бурлять вниз, відстань між ними має бути мінімум 4 метри, їх з’єднують траншеями на глибині мінімум 1,5 метра. Головний мінус такого способу в тому, що буріння сильно впливає на ландшафт, тому найкраще вдаватися до такого способу лише на етапі будівництва.

 

Який би варіант ви не вибрали, найкраще замовити буріння свердловин під теплові насоси< у професійних та досвідчених фахівців. Якщо проектувальник буде непрофесіоналом і у своїй роботі припуститься помилки, то згодом це призведе до зниження ефективності системи, а в кінцевому підсумку до повної втрати її працездатності. Вкрай важливо правильно розрахувати теплознімання геотермального зонда, адже в іншому випадку це може призвести до промерзання ґрунту, а іноді навіть до руйнування теплообмінника.

 

Фахівці з “Аквастрой” допоможуть уникнути всіх неприємностей та запобігти необхідності проведення ремонтних робіт у майбутньому. Ми проведемо необхідні розрахунки, складемо проект та проведемо повноцінне облаштування геотермальної свердловини.

Буріння під теплові насоси

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас