Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування свердловин та його особливості

 

Технічне обслуговування свердловин – це цілий комплекс процедур, які спрямовані на покращення роботи колодязя та запобігання різноманітним поломкам та дефектам. Якою б якісною не була свердловина, згодом вона все одно може засмічитися піском і замулюватися. Через це сильно погіршується пропускна здатність свердловини, у результаті знижується якість питної води. Також сервісне обслуговування свердловин необхідно для того, щоб перевіряти очисні та насосні споруди, які часто виходять з ладу.

 

Причини проведення сервісного обслуговування свердловин:

 • Піскування та замулювання.
 • Необхідність заміни фільтрів.
 • Проблеми у функціонуванні водозабірного обладнання.
 • Погіршення якості води.
 • Погіршення напору.
 • Вихід з ладу вузлів та механізмів.
 • Повне припинення подачі води.

 

Сервісне обслуговування свердловин Дніпро проводиться раз на 6 місяців. Від того, наскільки якісно та успішно будуть проведені ці процедури, залежить ефективність техніки, а також безпека її роботи. Завдяки своєчасному технічному обслуговуванню колодязя можна суттєво скоротити витрати на непередбачений ремонт.

 

Процедура сервісного обслуговування свердловин передбачає виконання цілого комплексу заходів, кожне з яких необхідне для того, щоб вся система під назвою свердловина могла безперебійно функціонувати. Також від цього залежить якість питної води. У компанії “Аквастрой” послуги технічного обслуговування свердловин можна замовити на найвигідніших умовах.

 

Технічне обслуговування проходить у пару етапів. Те, як добре функціонує водозабірний механізм, безпосередньо залежить від справності встановленого насосного обладнання, яке подає воду зі свердловини. Тому фахівець повинен виконати візуальний огляд техніки та труб, крім цього фіксується рівень тиску у гідравлічному баку. Закінчується процес сервісного обслуговування свердловин ретельним промиванням агрегату. Таким чином, можна встановити продуктивність джерела, також ця процедура позитивно впливає на якість води. Перш ніж запустити систему, фахівець обов’язково повинен перевірити її справність. Так можна виключити будь-які помилки, які можуть вплинути на виведення з ладу різних механізмів та систем.

Переваги звернення до “Аквастрой”:

 • Ми надаємо гарантії на технічне обслуговування свердловин.
 • Пропонуємо лояльну цінову політику та прийнятну вартість за свої послуги.
 • Тут можна замовити повний пакет послуг, не тільки сервісне обслуговування, а й капітальний ремонт, якщо є така потреба.</li >
 • Виконання сервісного обслуговування проводиться досвідченими майстрами.

Як замовити технічне обслуговування свердловин?

Незважаючи на те, що артезіанські свердловини безпроблемні та надійні в роботі, автоматика та насосне обладнання, яке встановлено в колодязі, вимагає регулярного сервісного обслуговування та ремонту. Однак дуже важливо, щоб такі процедури проводив кваліфікований майстер, оскільки недосвідчений фахівець може не помітити проблем, які згодом призведуть до поломок.

 

Як говорилося раніше, проводити сервісне обслуговування в ідеалі потрібно раз на півроку. Якщо ж у вас встановлені двотрубні конструкції з високою пропускною здатністю або ви маєте виробничу свердловину, яка постачає воду багатоквартирним будинком, у такому випадку технічне обслуговування може бути раз на рік.

 

Сервісне обслуговування свердловин від компанії “Аквастрой” включає такі етапи:

 1. Діагностика самого колодязя і всього обладнання.
 2. При необхідності виконується підкачування тиску.
 3. Оцінка працездатності та ефективності реле та автоматики.
 4. Перевірка свердловинного насоса.
 5. Перевірка тиску в системі.
 6. Оцінка герметичності кесона.
 7. Перевірка муфт, фітингів та кранів.
 8. Заміна деталей за потреби.

 

Ми пропонуємо цілий комплекс послуг з сервісного обслуговування свердловин, який проводиться кваліфікованими фахівцями. Під час проведення технічного обслуговування ми використовуємо інноваційні технології та сучасне обладнання.

Сервісне обслуговування свердловини

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас