Про нас

У 2005 році була заснована компанія “Аквастрой”, головний напрямок якої – буріння свердловин під воду. Завдяки великому штату професійних фахівців та багаторічному досвіду ми можемо надавати повний комплекс послуг із проведення автономної каналізації та водопостачання (актуально для дач та приватних будинків). При цьому ми завжди націлені на налагодження партнерських відносин з клієнтом, а у своїй роботі використовуємо виключно інноваційні технології та якісне, сучасне обладнання. Керівництво компанії “Аквастрой” гарантує якісне виконання робіт у суворо обумовлений термін, оскільки на 100% впевнені у професіоналізмі своїх майстрів.

Ми не тільки використовуємо сучасні технології у своїй роботі, але також створюємо і авторські розробки для буріння. Наприклад, для буріння свердловини для приватного будинку та промислового об’єкту наші майстри будуть використовувати різні методи, або комбінувати їх за можливості. Таким чином, ми ефективно виконуємо свою роботу і можемо пишатися технічною експлуатацією наших свердловин, крім цього такий підхід дозволяє знизити вартість буріння, адже головне для нас – це турбота про комфорт клієнта.

 

Аквастрой: 16 років розвитку

 

 

Компанія існує більше 15 років, за цей період ми маємо тисячі вдалих проектів. Деякі співробітники прийшли до нас без досвіду і росли весь цей час разом з нами, деякі були вже справжніми професіоналами своєї справи та допомагали нам успішно розвиватися у нашій сфері, і зараз йдеться як про простих робітників, так і про менеджмент.

Чітко налагоджена система роботи дозволяє нам позитивно відрізнятися на тлі конкурентів, адже незважаючи на багаторічний досвід та бездоганну якість виконаних робіт ми змогли утримати доступні ціни на матеріали та послуги за рахунок того, що правильно плануємо роботи та можемо заощаджувати розхідники.

Основні напрямки діяльності компанії Аквастрой

Головні напрямки нашої діяльності – це:

  • Буріння свердловин.
  • Облаштування колодязів.
  • Діагностика свердловин.
  • Ремонтні роботи свердловин.
  • Монтаж автоматичної каналізації.
  •  Хімічний та біологічний аналіз води.
  • Водопідготовка.

Незалежно від того, яку послугу ви у нас замовите, вона пройде етап проектування. А з вами як з клієнтом ми узгодимо всі подробиці до найдрібніших деталей. Вибираючи “Аквастрой” ви можете бути впевнені в тому, що ми не просто механічно виконаємо роботу, а уважно вивчимо вашу проблему, надамо сучасні шляхи її вирішення, а потім якісно виконаємо поставлені нам завдання.

Компанія “Аквастрой” може забезпечити повну комплектацію об’єкта високоякісними матеріалами європейської якості, надаючи при цьому гарантію від виробника. Після закінчення гарантійного терміну ми можемо виконати повну діагностику, сервісне та технічне обслуговування обладнання.

“Аквастрой” – це більше, ніж буріння. Це багаторічний досвід, професіоналізм у кожній деталі, гарантія якості та комплексний індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Буріння та обслуговування свердловин у Дніпрі та Дніпропетровській області

+38 (066)-903-00-03