Облаштування свердловин під ключ

Процес облаштування свердловини 

Свердловину обов’язково потрібно облаштовувати, це захистить і її та обладнання від атмосферних явищ та забруднень. Так само як і безпека, дуже важливий комфорт при використанні водозабору, обслуговуванні трубопроводу та техніки. Для цього потрібно захищати свердловину, тим самим забезпечивши для себе зручність експлуатації.

Облаштування свердловини на воду під ключ – це запорука якісного функціонування систем подачі води в приміщення, таким чином можна стати незалежним від міського водопроводу У Дніпрі часто виникають проблеми з водопостачанням, тому буріння та облаштування свердловин – це можливість отримати надійне джерело води, яке завжди буде під рукою. Компанія “Аквастрой” має багаторічний досвід у бурінні та облаштуванні свердловин, тому може запропонувати своїм клієнтам декілька варіантів.

Способи облаштування свердловин на воду: відмінності та особливості

Після того, як сталося буріння свердловини і до того моменту, поки від неї не запитано водопровід в будинку, необхідно подбати про підбір та встановлення водопостачального обладнання та про якісне облаштування джерела. Пропускати етап облаштування свердловини не можна, оскільки він вирішує такі завдання:

  • Формує комфортні умови для підключення та подальшого обслуговування обладнання.
  • Є гарантією чистоти джерела, оскільки в жодному разі не можна допустити потрапляння в свердловини будь-яких забруднень – талих або дощових вод, пилу, сміття і тд.
  • Захищає трубопровід, обладнання та саме джерело від замерзання.

Варіант 1 – “Дачник”. Якщо вам потрібне облаштування свердловини, ціна якого буде невисока, то це ідеальний варіант. Однак використовувати його можна виключно в теплі пори року, доки температура повітря не впала нижче нуля, звідси і назва – “Дачник”. Це недорогий і комфортний варіант для поливу саду та городу, тому найчастіше використовується у заміських невеликих будиночках. Такий проект має низький бюджет на насосне обладнання. У насосі немає зворотного клапана, тому коли для системи відключили подачу води – вода стікає у свердловину, таким чином система захищена від промерзання. Такий варіант не має приямки, тобто зверху колодязь просто буде накритий антивандальним ковпаком, який можна буде закрити на замок.

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР 

 

Варіант 2 – “Адаптер”. Цей варіант підійде для використання в холодну пору року, проте автоматику необхідно встановити у підвалі або виділити для цього окреме приміщення. Конструкція абсолютно герметична, тому його можна використовувати при високому рівні грунтових вод. Ще одна істотна перевага – доступна вартість, при цьому він компактний і простий в обслуговуванні. Взагалі, свердловинний адаптер – це відмінний варіант пристосування, завдяки якому можна добре заощадити фінанси при облаштуванні колодязя. Свердловинний адаптер не вимагає будівництва великого та дорогого кесона. Якщо насос необхідно демонтувати, тоді у верхню частину насоса просто вставляється спеціальний ключ, за рахунок чого адаптер, страхувальний трос та труба просто виходять із кріплення. Зовні труба має маскувальну кришку свердловин.

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР 

Варіант 3 – “Ж/Б кільце”. Мається на увазі невеликого розміру приямок навколо колодязя, в який згодом монтують кільця залізобетонні і накривають їх такою ж плитою з люком для швидкого і зручного доступу. Після кілець встановлюється глибинний насос із системами автоматики, вони керують подачею води в приміщення. Трубу для подачі води в будинок, а також електромережу можна прокладати під землею на глибині не менше 1,5 м, що убезпечить їх від промерзання в холодний період. Такий спосіб облаштування свердловини чудово підійде для дачі або невеликого приватного будинку, в якому невисокий рівень ґрунтових вод.

 

Варіант 4 – “Кесон”. Такий варіант має на увазі повноцінну герметизацію та гідроізоляцію приямка свердловини. Кесон із пластику стане ідеальним варіантом для вирішення проблеми облаштування свердловини. Дно кесона необхідно прорізати спеціальною фрезою, при цьому проріз повинен відповідати діаметру труби обсадної. Додатково його можна ущільнити гумовим сальником. В ідеалі використовувати насосне обладнання та систему автоматики від брендів Grundfos і Pedrollo, завдяки преміум-класу буде забезпечено безперебійну роботу свердловини на довгі роки.

 

Облаштування свердловини не менш важливий етап, ніж саме буріння і воно є гарантією якості води, а також може запобігти появі дефектів і необхідності виконувати ремонтні роботи. Однак у будь-якому разі організація водозабезпечення дачі чи будинку – це трудомісткий і складний процес, але якщо його успішно та грамотно реалізувати, то можна бути впевненим у чистоті питної води. У будь-якому випадку процес буріння та облаштування свердловин буде пов’язаний з великою кількістю різних нюансів, тому краще його довірити професіоналам із “Аквастрой”.

Облаштування свердловин під ключ

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас