Відеодіагностика та ремонт

Свердловина – це технічна споруда зі складним пристроєм, адже вона складається з десятка вузлів і сотень маленьких деталей, і кожен з них щодня піддається навантаженням. Тому знос і вихід із ладу свердловини – це незворотний процес. Іноді трапляється таке, що вся система може повністю вийти з ладу через невеликий гвинт або прокладку. І це стосується не тільки свердловин, такий закон стосується будь-якої техніки.

Навіщо потрібна відеодіагностика свердловин

 • Якщо в артезіанській криниці з’явилися дефекти, то необхідно провести діагностику і подальший ремонт свердловин на воду. . Завдяки тестуванню можна з’ясувати причину появи дефекту, можливо проблема в обвалі грунту, проникненні води з підземних горизонтів або поломці насоса. Також часто трапляється таке, що ремонт необхідний через неправильне проведення монтажних робіт.Відео діагностика свердловини – це один з основних напрямків компанії Akvastroy. Ми виконуємо діагностику колодязя будь-якої глибини, використовуючи при цьому сучасну апаратуру та вдаються до інноваційних технологій. Повноцінна діагностика свердловини може істотно поліпшити якість води та продуктивність колодязя. телеінспекція. Не потрібно чекати появи проблем, замовити відеодіагностику можна і в профілактичних цілях, щоб дізнатися, чи все гаразд і запобігти появі якихось дефектів. Також процедури з діагностики, ремонту та чищення труб дозволяють об’єктивно оцінити стан шахти. Виконувати ремонтні роботи ви можете самостійно, проте для проведення якісної діагностики та виявлення слабких місць варто звернутися до досвідчених фахівців, які зможуть дати правильний висновок. дозволяє перевірити:
  1. Цілісність та стан стінок шахти.
  2. Точні параметри свердловини.
  3. Наявність сміття та сторонніх предметів.
  4. Працездатність обладнання.
  5. Динамічний та статистичний рівень води.
  6. Обводненість ґрунту.
  7. Стан обсадної колони.

  При цьому відеодіагностика дозволяє визначити такі проблеми:

  • Поломка електромонтажного кабелю.
  • Знос автоматики, реле тиску.
  • Наявність свищів у свердловині.
  • Вихід з зворотного каналу.
  • Поломка гідроакумулятора.
  • Обрив та занурення насоса під воду.
  • Порушення важливих конструктивних принципів.

  Це всього невелика частина того, що можна виявити під час відеодіагностики і про що ви можете навіть не здогадуватися, користуючись при цьому свердловиною.

 

Професійний ремонт свердловин з компанією Akvastroy

Ремонт свердловин Дніпро – це відповідальна та серйозна справа, часом здається, що для того, щоб самостійно провести ремонт вистачить пасатижів та викрутки, але насправді це не так. Більшість несправностей та дефектів, що виникають у колодязі, практично неможливо виправити самостійно, а необхідно вдаватися до допомоги досвідченого та кваліфікованого фахівця. Відмінним рішенням буде звернутися до нашої компанії, адже ми оперативно та недорого зможе усунути різні неполадки, несправності, а також провести сучасну відеодіагностику.

 

Ми не тільки виконуємо комплексну діагностику та подальший якісний ремонт свердловин, але також надаємо гарантію на виконані нами роботи. Крім цього, у нас можна замовити систему поливу, виконання буріння, проведення хімічного та біологічного аналізу води. І все, що об’єднує ці послуги – доступна вартість, при цьому ми гарантуємо оперативне виконання робіт.

Ремонт та відео-діагностика свердловин

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас