Оформлення документів

Оформлення документів на свердловину

_____________________________________________________

Оформлення документів на свердловину – це дуже важливий і в багатьох випадках обов’язковий етап буріння. Паспорт водозабірної свердловини необхідно оформляти на всі джерела, глибина яких 20 метрів та більше. Компанія “Аквастрой” надає послуги з оформлення всіх правовстановлюючих документів. Так, можна замовити:

 • Паспорт на свердловину.
 • Проект вузла обліку.
 • Узгодження з “ДОУВР”.
 • Розрахунок водовідведення та водоспоживання.
 • Дозвіл на водокористування.

 

При цьому кожен клієнт, який звернувся до компанії “Аквастрой”, отримує:

 • Реальні терміни виконання.
 • Легалізацію вже існуючих свердловин.
 • Оформлення документації “під ключ”.
 • Прийнятну вартість.

Оформлення документів на свердловину: список обов’язкової документації

Для того, щоб пробурити свердловину глибиною понад 20 метрів, необхідно мати конкретний перелік документації, а саме:

 1. Технічне завдання та заявку на проект.
 2. Визначення водовідведення та дебіту з урахуванням актуальних стандартів.
 3. Генеральний план, масштаб якого 1:500.
 4. Завірений акт обстеження майданчика, де буде облаштовано водопостачання.
 5. Рішення місцевого виконавчого органу.
 6. Акт, який підтверджує право власності.
 7. Геодезичні та гідрогеологічні матеріали.

Компанія “Аквастрой” – це штат кваліфікованих і досвідчених фахівців, серед яких є й інженери. Вони зможуть узгодити проект у необхідних державних структурах, потім візьмуть дозвіл у службі екології, а клієнт отримає на руки готову папку документів.

 

До речі, майте на увазі, що піщаним підземним джерелам не потрібно оформлення документів на свердловину. А ось облаштування свердловин на вапнякових породах відноситься до стратегічних запасів вод, тому воно контролюється державними органами та потребує обов’язкової наявності паспорта.

Отримання дозволу на водокористування та ліцензування артезіанських свердловин 

Документальне оформлення артезіанської свердловини необхідне для того, щоб на законних підставах використовувати водозабір та виконувати будівельні роботи. Ліцензування свердловин і збір документів має відбуватися ще на стадії підготовки. При цьому для того, щоб мати на руках усі необхідні документи, потрібно дотримуватись нормативних стандартів:

 • Заборони на використання хімікатів.
 • Відстань між каналізаційним люком, скотомогильниками, сміттями, промисловими підприємствами та підземним джерелом.
 • Загороджень та охоронної санітарної зони.

 

Послуги з оформлення свердловин Дніпро від “Аквастрой” – це оперативне оформлення всієї необхідної документації. Однак оформляти документи необхідно в тому випадку, якщо добовий об’єм відібраної води не перевищує 100 кубічних метрів. В іншому випадку необхідно провести спеціальне міні-дослідження, яке підтвердить достатній запас підземних вод, у такому разі оформлення може тривати більше часу.

 

Є спеціальна затверджена форма, за якою повинен складатися технічний паспорт. У ньому обов’язково мають бути відомості про бурову організацію, реєстраційний номер, а також інформацію про проектувальника. Крім цього, з ним наголошується наступне:

 • Конструктивні особливості свердловини.
 • Геолого-літологічний профіль.
 • Параметри залягання водоносного горизонту.
 • Місцезнаходження.

 

Паспорт на свердловину обов’язково необхідний для того, щоб мати законну основу на водокористування в природоохоронних державних структурах. Компанія “Аквастрой” пропонує послуги з оформлення документації та ліцензування свердловин.

 

У нас є всі необхідні ліцензії та компетенції, завдяки чому ми можемо проектувати, складати та передавати клієнту вже повністю готовий технічний паспорт. Складаючи документи на свердловину, ми враховуємо всі нормативи та стандарти. При цьому ми пропонуємо лояльну цінову політику, економію часу та нервів, які можна витратити при спробах отримання документів у державних структурах.

 

Якщо потрібен паспорт на свердловину, то “Аквастрой”!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 093 956 93 00

Оформлення документів

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам доверяют

Відгуки про нас