Системи автоматичного поливу

Автоматичний полив ділянки «під ключ»

Установка автоматичного поливу – це вкрай важливий етап інженерного проекту з облаштування ділянки та ландшафту. Багато хто цю частину пропускає, оскільки вважає, що вона не потрібна. Однак для повноцінної діяльності рослин украй необхідна вода. Тільки фахівці з ландшафту можуть відповісти на питання про те, скільки води необхідно садам, чагарникам, квітам та газону. Однак дощової води для цього мало.

 

Автоматичний полив ділянки від компанії “Аквастрой” – це:

 • Безкоштовна консультація.
 • Розробка проекту поливу.
 • Допомога у виборі якісних комплектуючих.
 • Підготовка земельної ділянки.
 • Встановлення поливу.
 • Тестування та обслуговування системи надалі.

 

Замовивши автоматичний полив у нас ви отримуєте:

 • Суттєву економію на вартості комплектуючих, на послугу та на експлуатації. Можете бути впевнені, що наші інженери зможуть спроектувати і зібрати хорошу систему.
 • Якісні комплектуючі від найкращих європейських брендів.
 • Всю необхідну інформацію щодо поливу, у тому числі і план-схему підземних комунікацій.
 • Гарантію на роботу та сервісне обслуговування.

Замовити системи автоматичного поливу у “Аквастрой”

Сьогодні автополив – це інноваційні рішення щодо догляду за дачею, будинком, приватною ділянкою, садом або насадженнями. Перші системи автоматичного поливу з’явилися в Америці ще у середині минулого століття. І з того часу вони здобули велику популярність на всіх континентах завдяки простоті та зручності використання.

 

У нашій же країні системи автоматичного поливу з’явилися в нульових роках. А ось сьогодні дуже складно уявити комфортне проживання в дачі або заміському будинку без використання системи автоматичного поливу. Якщо порівнювати її з ручним поливом, але вона в рази ефективніша, крім цього автополив дозволяє заощаджувати час, воду та електричну енергію.

Система автополиву необхідна для того, щоб рівномірно в тому режимі, який ви задасте, а також враховуючи норми поливу газону, забезпечував полив. Головна перевага такої системи в тому, що автополив може здійснюватися у вибраний час. Найкраще вибирати вечір або ранній ранок, оскільки тоді відбувається найменше випаровування вологи, таким чином вона йтиме в рослини. У випадку з газоном система автоматичного поливу здатна рівномірно та оптимально полити всю площу газону, тим самим надати йому чудового вигляду.

Також система автополиву є незмінною в тому випадку, якщо ви не проживаєте постійно на ділянці і не маєте змоги регулярно здійснювати полив насаджень та газону.

 

Компанія “Аквастрой” понад 16 років на українському ринку, і за цей час змогла розробити оптимальну схему співробітництва. Насамперед варто враховувати, що найкращі автоматичні системи поливу – це ті, що були створені під конкретну ділянку ландшафту. Проте в Україні такі вироби коштують дорого. Ми пропонуємо два варіанти вирішення проблеми поливу на ділянці:

 1. Готовий варіант  

Система автополиву стане чудовим варіантом для стандартних городів, невеликої дачної ділянки або теплиці. Плюс до всього вона дуже просто монтується, для цього потрібний мінімальний набір знань та небагато інструментів.

 1. Індивідуальне рішення

Ми надаємо послуги з розробки індивідуальних зрошувальних комплексів, також підберемо потрібні вузли та деталі. При розробці автополиву ми враховуватимемо всі особливості вашої ділянки.

Встановлення систем автоматичного поливу

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас