Установка автономної каналізації

Автономна каналізація для дому: особливості та необхідність встановлення

 

У багатьох європейських країнах автономна каналізація користується великою популярністю. Все через те, що європейці дуже цінують і піклуються про довкілля. Крім того, встановлення автономної каналізації дозволить заощадити фінанси, адже в будинку можна просто встановити автономний септик або іншу систему.

 

Незважаючи на це, у багатьох сучасних і цивілізованих країнах таке поняття, як вигрібні ями вже давно заборонені на законодавчому рівні. Через це домовласники або платять за використання громадського водопроводу, або вдаються до встановлення автономної каналізації.

 

Провести монтаж можна на будь-якій дачній ділянці або приватному будинку, незалежно від того, як там розміщені ґрунтові води або які є особливості ґрунтів. Тому автономна каналізація – це розумне рішення як для котеджу або великого заміського будинку, так і для невеликої дачі.

 

Автономна каналізація – це гарний варіант у районах та населених пунктах без центральної каналізаційної мережі. Ми пропонуємо встановлення спеціальної станції біологічного очищення, яка виконуватиме переробку стоків та відходів, що потрапляють у каналізацію. Після очищення відходи можна вивести у водойму або ґрунт у чистому та безпечному вигляді.

 

Відпрацьована побутова вода – це те, що ми отримуємо після побутового використання питної води. Ми щодня задовольняємо побутові потреби та потреби гігієни на кухні, в душі, ванній та туалеті. Якщо вірити статистичним даним, то щодня одна людина витрачає від 80 до 200 л. води залежно від кількості та типу сантехніки та інших побутових приладів, що споживають воду.

 

При цьому відпрацьована вода містить високу концентрацію мінеральних та хімічних речовин, небезпечних для навколишнього середовища та людини. Через це вони є джерелом забруднення, якщо їх просто так зливати в природні водоймища, не проводячи перед цим необхідного очищення.

Купити автономну каналізацію на “Аквастрой”

Звернувшись до компанії “Аквастрой” ви можете придбати каналізацію автономного типу та замовити її повне облаштування. Ми пропонуємо клієнтам очисні системи, які за своїм принципом нагадують очисні станції міських каналізаційних мереж. Їхня робота відбувається на двох рівнях:

 • Аеробна ферментація через додавання невеликих бульбашок повітря;
 • Рециркуляція активованих забруднювачів та частинок бруду з подальшим відстоюванням.

Така система має ряд переваг:

 • Завдяки біомасі та метаболічним процесам у забрудненій воді знищуються шкідливі сполуки.
 • На етапі аеробної ферментації відбувається рециркуляція тину для інокуляції мікроорганізмів.

За рахунок додавання повітряних бульбашок вода ефективно насичується киснем.

 

Автономна каналізація Дніпро складається з:

 1. Воронки з кришкою.
 2. Трубопроводи для забрудненої води.
 3. Аераційний басейн.
 4. Відстійний блок.
 5. Трубопроводи для очищеної води.
 6. Повітряний насос.

 

Міні очисна станція, купити та замовити установку якої можна на “Аквастрой”, дозволить вам:

 • Забути про неприємний запах.
 • Позбутися регулярної необхідності викачувати вигрібну яму.
 • Позбутися витрат на вивезення стоків.

 

При цьому якщо порівнювати, то вартість каналізації автономного типу практично така сама, як і повноцінне облаштування вигрібної ями.

 

Автономна каналізація ціну на яку можна дізнатися по контактному телефону – це сучасний спосіб очищення стічних вод та побутових відходів , який відповідає всім стандартам та нормам.

Встановлення автономної каналізації

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

Тисячі пробурених свердловин та сотні зданих об'єктів «ПІД КЛЮЧ» у поєднанні з величезним досвідом роботи Наших бурових майстрів, які розпочинали свою кар'єру ще за часів Радянського Союзу, не на секунду не дадуть сумніву у професіоналізмі Нашої команди.

Нам довіряють

Відгуки про нас