Буріння свердловин

На воду "під ключ" за 1 день Зв'язатися з нами

Сервісне обслуговування

свердловин на воду. Досвід роботи понад 20 років! Зв'язатися з нами

Бурова компанія “Аквастрой”

була заснована в 2006 р. і протягом багатьох років надає широкий спектр послуг у сфері автономного водопостачання у Дніпрі.

Компанія «АКВАБУД» прагне бути найкращою в галузі буріння свердловин на воду, тому в свої проекти закладає тільки високоякісні матеріали, які відповідають усім світовим стандартам екології, внаслідок чого наші водозабірні свердловини забезпечують безперебійне водопостачання Вашого будинку на тривалий термін.

Наші послуги

Наша команда

Наша компанія прагне виконувати бурові роботи в найстисліші терміни, за рахунок правильних, чітких та злагоджених дій усіх фахівців компанії.

welcome1

Буріння свердловин на воду

Ми здійснюємо комплексне встановлення системи автономного водопостачання та виконуємо буріння фільтрових та артезіанських свердловин.

Докладніше
welcome2

Облаштування свердловин під ключ

Установка кесона, монтаж насоса, підключення та налагодження гідроакумулятора, встановлення систем водопідготовки та прокладання трубопроводу до будинку.

Докладніше

Нам довіряють

Наші проекти

БУРІННЯ І ОБСЛУГОВУВАННЯ СВЕРДЛОВИН В ДНІПРІ І ОБЛАСТІ

+38 (066) 903-00-03

  Замовити прорахунок

  Вкажіть ім'я та номер телефону


  Вигоди замовлення у нас:

  Відгуки про нас

  Новини, статті

  Обсадні труби для свердловин Які вибрати?

  Проведение автономного водоснабжение – одна из ключевых задач при строительстве частного дома, особенно, если здание расположено в удаленности от централизованных систем водоснабжения.